Paskolos dirbantiems užsienyje gali būti nesuteikiamos

Paskolos dirbantiems užsienyje

Didelė problema besiskolinantiems atsiranda tuomet kai kredito bendrovė išsiaiškina, jog jie yra dirbantys užsienyje. Paskolos dirbantiems užsienyje gali būti nesuteikiamos dėl kelių priežasčių. Viskas priklauso nuo pasirinkto kreditoriaus. Vieni taiko vienus, kiti – kitus reikalavimus, kurie ne visada būna parankūs emigrantams. Jeigu jūs kartais grįžtate į Lietuvą, tai nereiškia, kad jūs galite gauti paskolą lygiai taip pat kaip ir kiti asmenys. Pirmiausia, reikėtų atsižvelgti į skolinimosi sąlygas, kurios kiekvienoje kreditų bendrovėje būna skirtingos.

Jeigu jūs, būdami užsienyje, nusižiūrėjote kažkokią kredito uniją, kuri teikia paskolas labai geromis sąlygomis, tai nereiškia, kad jūs galėsite iš jos skolintis net jeigu ir grįžtate trumpam į mūsų šalį. Pirmiausiai kredito unijos dažniausiai taiko tokį reikalavimą, kuris nurodo, jog asmuo, norėdamas pasinaudoti unijos paslaugomis, turi gyventi tam tikroje savivaldybėje. Tai reiškia, kad neretai unijose paskolos suteikiamos tik nuolatiniams Lietuvos gyventojams, kurie registruoti tam tikrose apskrityse. Pavyzdžiui, jeigu jūs radote Vilniuje įsikūrusią kredito uniją, tai jums bus keliamas reikalavimas gyventi šiame mieste ar bent jau rajone. Būtent todėl gyvenantys užsienyje negalėtų gauti paskolos.

Kitas labai svarbus apsektas yra tas, kad ne visi emigrantai yra laikomi nenuolatiniai Lietuvos gyventojais. Kai kurie šį statusą prarandą tuo atveju, jeigu į mūsų šalį grįžta labai retai. Jeigu jūs neturite šio statuso, tada galite negauti kredito iš įprastų greitųjų kreditų bendrovių. Jos reikalauja, kad klientas būtų LR pilietis, nuolatos gyvenantis Lietuvoje. Net ir nenuolatiniai Lietuvos gyventojai neretai susiduria su problemomis skolinantis tiek iš šių bendrovių, tiek ir komercinių bankų.

Paskolos gyvenantiems užsienyje įprastai nesuteikiamos ir todėl, kad dauguma emigrantų net negali įrodyti iš ko jie gauna pajamas. Nurodyti sumą yra viena, o ją pagrįsti – visai kas kita. Kredito bendrovės turi įsitikinti, kad jūs gaunate tiek pajamų kiek nurodote, tad kaip joms reikia atlikti patikrinimą, jeigu jūs nepateikiate jokių įrodymų? Būtent todėl kreditai gyvenantiems užsienyje taip pat gali būti nesuteikiami nei įprastose greitųjų kreditų įmonėse, nei bankuose, nei kredito unijose.